İZMİR KLİMA SERVİSİ 0 232 503 08 51 TOKGÖZ KLİMA TEKNİK SERVİS

Bütün Klima Markalarında Onarım, Tamir, Bakım, montaj ve  Klima Servisi %100 performans ile sizlere sunulmaktadır.

Klima montajı, klima tamiri, klima servisi, klima bakımı, İzmir klima servis, İzmir klima servisi, İzmir klima teknik servis, İzmir klima arıza, klima bakımı İzmir, İzmir özel klima servisi, teknik servis, klima montaj İzmir, klima arıza, klima onarım, klima sökümü, Split Klima, İzmir klima servisi olan Tokgöz Teknik klima servisi olarak tüketici memnuniyetini en önde tutmakla beraber yüksek kalite servis anlayışı ile İzmir ilçe ve mahalle servislerine örnek olmak amacı ile kurulmuş bir firmadır. Amacımız öncelikle bilinçlendirilmiş tüketici oluşturmaktır. İzmir klima servisleri, özel İzmir klima servis, teknik servisi, klima montajı İzmir, klima onarımı, klima söküm, klima yer değiştirme ve klima gaz dolumu için firmamızı arayabilirsiniz. Telefon 02324413342

İzmir Klima Servisi

İzmir klima servisi, İzmir ve Komşu illerde bulunan 30 ilçe ve yüzlerce mahalleye 10 yıldır servis hizmeti veren Tokgöz Teknik klima servis, klima montaj, Klima montajı, klima onarım, klima bakım, klima bakımı, klima arıza, klima arızaları konusunda İzmir ve civar illerde 6 GÜN SAAT 08:30-18:00 ARASI klima servisi hizmeti sağlıyor. İzmir ilçelerine ve mahallelerine gezici klima servis hizmeti sağlamasının yanı sıra, ekonomik çözümler, devamlı hizmet ve profesyonel ve ehliyetli ekip, ekipman ile ihtiyaçlarınıza yönelik klima servisleri hizmetini Tokgöz teknik olarak karşılıyoruz.

Klima cihazınızda da model ve markasına bakmaksızın tüm serilerde sizlere Klima teknik Servis olarak destek vermekteyiz. En deneyimlik teknisyenlerimizle İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde sizlerleyiz. Tecrübeli ve Deneyimli kadrolarımız ve teknolojik servis firma altyapımızla sizlere en verimli teknik klima servisi olarak destek vermekteyiz.

Klima Büyük Bakımı İzmir

AVANTAJLARI :Nefes almak için temiz hava, Elektrik enerjisi maliyetinde tasarruf, Ekipmanın kullanım ömrünü uzatın
Su damlaması ve yoğuşma problemini önleyin, Hızlı soğutma etkisi

Özellikle yaz döneminde serinlemek amacı ile kullanılan klimalar, kış döneminde da ısıtıcı olarak mecburen kullanılıyor ise mutlaka periyodik olarak bakımlara ihtiyaç duyar. İzmir Klima Servisleri olarak klima bakımı İzmir, klima montajı, İzmir klima tamiri, klima arızası ve bu tür cihazlarda oluşabilecek tüm mekaniksel problemler konusunda İzmir klima bakım servisi hizmeti vermektedir. Klimadan gelen gürültüler herhangi bir problem olduğunun ön tezidir, bu nedenle mutlaka göz ardı edilmemeli ve herhangi bir kaza oluşmadan bakımları mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kimyasal temizleme için iç mekan soğutma ünitelerinin sökülmesi, İç mekan soğutma bobinlerinin kimyasal temizliği , Dış kondenser bobinlerinin temizliği, İç mekan soğutucu drenaj tavalarının temizlenmesi, Su yoğuşma drenaj
sistemlerinin temizlenmesi, Üfleyici tekerleklerin ve bıçakların temizliği, Tüm elektrikli bileşenlerin kontrolü, Tüm ayarların kontrol edilmesi, İç mekan soğutma ünitelerinin yeniden kurulumu, Soğutucu akışkan sistemlerinin kontrolü,
Soğutucu akışkan doldurma,

Evaporatör bobinlerinin temizlenmesi , Kondenser bobinlerinin temizlenmesi, Yoğuşma drenaj tavalarının temizlenmesi, Yoğuşma suyu drenaj sistemlerinin temizlenmesi, Üfleyici tekerleklerin ve bıçakların temizliği, Tüm elektrikli bileşenlerin kontrolü, Tüm ayarların kontrol edilmesi, Soğutucu akışkan sistemlerinin kontrolüNÜ İÇERİR.

İzmir Klima Arızaları

Klima arızaları ve nedenleri, İzmir Klima arızaları servisi olarak , klimam çalışmıyor, klimam soğutmuyor ,klimam ısıtmıyor , klimam sigorta attırıyor gibi preblemleriniz var ise kısa sürede adresinizde olacak olan İzmir klima arıza servisi, klima arıza hizmeti veren Tokgöz Teknik klima arızaları ve tamiri, firmamızdan destek alabilirsiniz. Son derece cuzi fiyat avantajı ile her zaman müşterilerimizin cebine uygun çözümler sağlayan şirketimiz Klima arızaları ve çözümleri sebepleri adlandırılan tüm arızalarınıza ilk günkü gibi sağlıklı çalışır hale getirme sözüyle, klima arızaları ve bakımı, teknik servis hükümlülüğünü yürütür. Bu denli profesyonel olmamızın altında belgeli ve ehliyetli personel ve son teknoloji ile tasarlanmış profesyonel ekipmanlar ile servis vermemiz yer almaktadır. Klima bakım ve yaz arıza servis hizmeti alarak pahalı cihazları satın aldığınız ürünün devamlılığını sağlamak için mutlaka şarttır. Doğabilecek, klima arızaları nelerdir, düzenli olarak uygun bir ücret karşılığında yaptıracağınız klima servis anlaşması ücretinden daha yüksek meblağlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bu nedenle her konuda olduğu gibi klima arıza konusunda da temkinli davranmak son derece yararlıdır.

Markası her ne olursa olsun tüm klima cihazları belirli bir kullanımdan sonra hem kullanıcı hatalarından kaynaklı hemde parça ve aksam ömrü yada diğer farklı sebeplerden ötürü arızalanmaktadırlar.

İzmir Klima tamiri işlemlerimizde sizlere en yüksek seviyede arıza onarım hizmeti veren firmamızla sorunsuz %100 başarılı onarım hizmeti.

Klima servisi

Tokgöz Teknik Klima servisi sizlere klima kullanım zamanına ve bakım sürelerine göre daha uzun ömürlü bir klimanızın kullanım olanağı sunmaktadır. Klimanızın performans ve uzun ömürlü olması için mutlaka düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Klima servisi olarak bizler Genel olarak klima arıza şikayetleri açısında tüketicilerden alınan şikayetler ise şunlardır; klimamdan ses geliyor, klimam gaz kaçırıyor, klimam su kaçırıyor, klimam aşırı gürültülü çalışıyor, klimam ısıtmıyor, klimam soğutmuyor, klimam çalışmıyor gibi sorunlar yer alıyor. İzmir Klima servisi bunun dışında, klima montaj ücreti, klima gaz dolumu ücreti, klima bakım ücreti, klima yer değişimi ücreti klima enerji sarfiyatı ne kadar, hangi marka klima almalı gibi sorular tarafımıza yöneltilen öncelikli sorular arasında yer alıyor. Burada sıralamış olduğumuz tüm bakım ve arıza durumlarında en uygun fiyatlar ve servis imkanı ile hizmet veren Tokgöz Klima Teknik Servis firmamız ayrıca gezici araçları sayesinde sorularınıza en kısa anda cevap verebilmek adına size o gün zarfında ulaşıyor. 6 GÜN SAAT 08:30-18:00 ARASI Tokgöz Teknik Servis Hizmetleri İzmir ve civar illerde, tüm semtlerde kusursuz ve hızlı hizmet sağlamaktadır.

İzmir Klima Montaj

Daha uzun süreli ve son derece sağlıklı çalışan klima için İzmir klima servisi olan Tokgöz Teknik İzmir klima montaj servisi firmamızdan ekonomik ücretler karşılığında servis hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ve belgeli ekibimiz kullandığınız ürün hakkında klima kullanım şekli ve klima bakım periyotları hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Bizlere www.Tokgözteknik.com internet sitemiz üzerinden veya İzmir klima servisi 0 232 441 33 42 İzmir klima montaj fiyatları, teknik servis telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Bu iletişim araçlarının yanı sıra 0532 516 96 76 numaralı mobil telefondan her an bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir klima bakim, Güvenli ve Ekonomik çözümler için Tokgöz Teknik klima Servis Hizmetleri, İzmir özel klima servisi olarak , firmamızı tercih edin, sorunları oluşmadan ortadan kaldırın.

Klima Montaj Servisimizde sizlere her marka cihazda destek verebilmekteyiz. Klima montaj hizmeti almak için bizlere ulaşın. Garantili klima cihazları için Klima Yetkili Servisi arayıp garanti dışı klima cihazlarında firmamız gibi özel klima servis firmalarından hizmet alabilirsiniz.

Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

İzmir Klima Servisi Tokgöz teknik: Haftanın 6 günü hizmet veren bir klima servisi hizmetidir. Profesyonel Klima servis Personellerimiz klima montaj, klima onarım, klima bakım ve klima parça değişiminde her marka ve model konusunda eğitimlidir. Bu çalışmaları Ehliyetli şirketlere yaptırmanız sizin için daha iyidir. Çünkü İzmir klima servis hizmeti (Mitsubishi klima servisi, Arçelik klima servisi, Beko klima servisi , Bosch klima servisi, Carrier klima servisi, Daikin klima servisi, Sharp klima servisi, General klima servisi, Sigma klima servisi, Panasonic klima servisi, Airfel klima servisi, DemirDöküm klima servisi, LG klima servisi, Midea klima servisi, Siemens klima servisi, Toshiba klima servisi, Vestel klima servisi, Ferroli, Alarko, Baymak vs.) marka cihazların İzmir klima teknik servis alt yapısını almadan yapılan servis müdahaleleri sizlere cebinizi ve mutluluğunuzu çalar ve daha büyük sorunlara sebep açar. Özellikle periyodik bakımlarda biz İzmir klima bakım servisi sıkça rastladığımız bir durumdur.

İzmir Klima Servisleri

Klima servisi demek Profesyonel ve Ehliyetli Kişilerin sizlerin Arızalarınızı ve şikayetlerinizi gün bazında yapabilen teknik bir hizmet türüdür. İzmir Klima Servisleri Alanında uzman olan Kadromuz size tüm klima marka ve modellerinde teknik destek vermektedirler. Klimanın çalışma ve performansı hakkında ki deneyimleri ile hizmet sonrası cihaz kullanımda verimlilik ve düşük enerji tasarrufu sağlarsınız. Bölge olarak İzmir klima servisi İzmir ve Civarı İllerin tüm ilçelerine ve Mahallelerine Ehliyetli teknisyenler ile ulaşım sağlayan klima onarım servisimiz. İzmir klima servisi olarak Aynı gün içerisinde sayısal anlamda birçok müşterimize hizmet verebilecek kapasitededir.

Biz İzmir klima servisi olarak Kullanmakta olduğunuz klimanın markası ya da modeli ne olursa olsun Tokgöz teknik Özel İzmir klima servisi hizmetimizle ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Tokgöz Teknik İzmir Klima servis sizlere Klima bakımı sağlığınız için yaptırmanız gerektiğini düşünüyor Temizlenmediği takdirde performansta düşüklük oluşturacak ve hem sağlığınıza hem de kesenize ayrı bir yük getirecektir. Bakımlar sonucunda sizlere detay olarak klimanızın basınç değerlerini yani içindeki soğutucu gazı ayarlayarak klimanızın performansını yükseltiyoruz.

Klimaya Gaz Basma işlemi

Biz İzmir klima servisi olarak Kullanmakta olduğunuz klimanın markası ya da modeli ne olursa olsun Tokgöz teknik Özel İzmir klima servisi hizmetimizle ilgili klima gazı dolumu yapmaktayız. Detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Klima gazının eksikliği durumunda performansta düşüklük oluşturacak ve hem sağlığınıza hem de kesenize ayrı bir yük getirecektir. Bakımlar sonucunda sizlere detay olarak klimanızın basınç değerlerini yani içindeki soğutucu gazı ayarlayarak klimanızın performansını yükseltiyoruz.

İzmir Klima Servisi

Klima Bakım İzmir

Biz İzmir klima servisi klima montaj servisi, klima bakım İzmir, olarak klima bakımı İzmir konularında sizlerle bakım sözleşmesi yapmayı öneriyoruz. İzmir klima teknik servisi olarak sizleri düşünmek bizim görevimizdir.

Klima Montaj İzmir

Tokgöz Teknik klima montaj servisi olarak sizlerin klima montaj konusunda yüzde yüz sizin memnuniyetiniz için klima montajını en güzel görsel konusunda yardımcı oluyor iş yerlerinizdeki görüntü kirliliğini kaldırıyoruz.

İzmir Klima Bakım

İzmir klima servisi olan biz Klima bakımı konusunda klimanızı ilk almış olduğunuz gündeki performansına kavuşturmak istiyorsanız bizle irtibata geçin ve servis anlayışımızın nasıl olduğuna bakın. Biz memnun olunmayan işlerden kesinlikle para almıyoruz.

Servis Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları:

İzmir klima teknik servisi olarak bizler , İzmir Baymak Klima Servisi, İzmir Panasonic Klima Servisi, İzmir Arçelik Klima Servisi, İzmir Vestel Klima Servisi, İzmir Ferroli Klima Servisi, İzmir Daikin Klima Servisi, İzmir Airfel Klima Servisi, İzmir DemirDöküm Klima Servisi, İzmir Alarko Klima Servisi, İzmir Toshiba Klima Servisi, İzmir Samsung Klima Servisi, İzmir Carrier Klima Servisi, İzmir Protherm Klima Servisi, İzmir Auer Klima Servisi, İzmir LG Klima Servisi, İzmir Buderus Klima Servisi, İzmir Midea Klima Servisi, İzmir Siemens Klima Servisi, İzmir Mitsubishi Klima Servisi, İzmir Bosch Klima Servisi, İzmir Beko Klima Servisi, İzmir General Klima Servisi, İzmir Sharp Klima Servisi, İzmir Sigma Klima Servisi, İzmir klima servisi

İzmir Klima Servis
İzmir Klima Servis Tokgöz Teknik Klima Servisi

İZMİR KLİMA SERVİSİ MANİSA KLİMA SERVİSİ
Aliağa Klima Servisi Ahmetli Klima Servis
Alsancak Klima Servisi Akhisar Klima Servis
Balçova Klima Servisi Alaşehir Klima Servis
Bayındır Klima Servisi Aşağıçobanisa Klima Servis
Bayraklı Klima Servisi Çarşı Klima Servis
Bergama Klima Servisi Demirci Klima Servis
Beydağ Klima Servisi Gölmarmara Klima Servis
Bornova Klima Servisi Gördes Klima Servis
Buca Klima Servisi Hacıhaliller Klima Servis
Bostanlı Klima Servisi Hamzabeyli Klima Servis
Çankaya Klima Servisi Karaağaçlı Klima Servis
Çeşme Klima Servisi Karaköy Klima Servis
Çiğli Klima Servisi Karaoğlanlı Klima Servis
Dikili Klima Servisi Kırkağaç Klima Servis
Foça Klima Servisi Köprübaşı Klima Servis
Gaziemir Klima Servisi Kula Klima Servis
Güzelbahçe Klima Servisi Kuzey Klima Servis
Güzelyali Klima Servisi Laleli Klima Servis
Hatay Klima Servisi Merkez Köyler Klima Servis
Kadifekale Klima Servisi Muradiye Klima Servis
Karabağlar Klima Servisi Salihli Klima Servis
Karaburun Klima Servisi Sancaklıbozköy Klima Servis
Karşıyaka Klima Servisi Sancaklıiğdecik Klima Servis
Kemalpaşa Klima Servisi Sarıgöl Klima Servis
Kınık Klima Servisi Saruhanlı Klima Servis
Kiraz Klima Servisi Selendi Klima Servis
Konak Klima Servisi Selimşahlar Klima Servis
Menderes Klima Servisi Soma Klima Servis
Menemen Klima Servisi Şehzadeler Klima Servis
Narlıdere Klima Servisi Turgutlu Klima Servis
Ödemiş Klima Servisi Üçpınar Klima Servis
Seferihisar Klima Servisi Yağcılar Klima Servis
Selçuk Klima Servisi Yeniköy Klima Servis
Tire Klima Servisi Yunusemre Klima Servis
Torbalı Klima Servisi Manisa Organize Sanayi Bölgesi Klima Servis
Urla Klima Servisi Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Klima Servis
Yamanlar Klima Servisi Akhisar Organize Sanayi Bölgesi Klima Servis
Aliağa Kimya İhtisas ve Karma OSB Klima Servisi Salihli Organize Sanayi Bölgesi Klima Servis
Bağyurdu OSB (BAYOSB) Klima Servisi Kula Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Klima Servis
Bergama Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Türevleri Klima Servis
Buca Ege Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Klima Servis
İtob Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi
İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi
Kınık Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi Torbalı Organize Sanayi Müdürlüğü Klima Servisi
Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi Tire organize sanayi bölgesi Klima Servisi

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tokgöz İş Sağlığı Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Ofis Telefonu: 0 (232) 441 33 42 - 0 (232) 503 08 51

WhatsApp, SMS Telefon: 0 (532) 516 96 76
İsmet Kaptan Mah. 1372 Sk. No:15/11 Nüket Hanım İş Merkezi Çankaya Konak -İZMİR TÜRKİYE

E-mail : info@tokgozgroup.com

www.tokgozgroup.com l www.lejyonella.com l www.ergonomiriskanalizi.com

TOKGÖZ İŞSAĞLIĞI EĞİTİM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ